Myydään oman muuttuneen elämäntilanteen sekä ajanpuutteen vuoksi kaksi erittäin rakasta kissaa. Molemmat ovat leikattuja, sirutettu ja rokotettu, matolääkettä ei ole vielä saanut mutta madotan ennen luovutusta. Molemmat ovat maatiaiskissoja.
Musta kissa on Milli, milli on toukokuussa 2017 syntynyt tyttökissa. Milli on seurallinen ja kiltti, rakastaa rapsutuksia ja sylissä oloa. Milli hakee usein syliin nukkumaan. Milli on rauhallinen mutta oikeat pompulipuikot ja pompulat saa kyllä leikkimään!
Tikru on monivärinen, tikru on elokuussa 2020 syntynyt tyttö. Tikru on se energisempi tapaus ja tykkää leikkiä ja yrittää saaha millin leikkimään. Tikru rakastaa juosta eikä usein viihdy sylissä rapsuteltavana. Tikru kertoo itse milloin haluaa syliä.
Molemmat kissat samaan kotiin!
Mukaan saa ruokaa, niiden välineet, leluja, sekä kaksi raapimispuuta.
Laita viestiä niin kerron lisää ja kerrothan millaiseen kotiin kissat tulisivat!