Kissa tyttö Sherry 3,8kg. On yli 8 kk vanha,, syntymämaa on Suomi. Kissa on sirutettu, rokotettu ja madotettu useamman. Hän on myös saanet punkkitabletin.Eläinlääkärin todistus annetaan mukaan. Voit tehdä tarjous!
Kissa on leikkisiä ja energisiä. Hän tykkää huomiosta ja tykkää tulla syliin. On oppineet tekemään tarpeet hiekkalaatikkossa.Kissojen vanhemmat ovat terveet, sirutetut ja hyväluontoisia kissoja. Emo Juliette on 7,3kg. ja Isä Johny on 8kg.Mikäli olette kiinnostunut pennusta, pääsee tutustumaan niitä Nikinmäessä. Ota yhteyttä ja kerro minkälaiseen kotiin ja perheeseen kissanpentu pääsisi. Lisätietoja kysymällä. puh.0405830953
Eläimen sijaintipaikka
Maakunta
Uusimaa
Kunta
Vantaa
Postinumero
01490
Hintatiedot
Hintapyyntö
800 €
Myyjän tiedot
Tämä kohde on myyty.
Jaa tämä sivu:
Viesti myyjälle
Lisätietoja myyjästä
Yhteyshenkilö
Rekisteröitynyt
Puhelin
Myyjän antamat lisätiedot
Minulla on puhdasrotuisia Maine Coon - leikattu ja hyvin koulutettu. On hoidettu tosi hyvin. Saatte ruoka ja hiekka kun ostatte. Me muutamme kotoa pois ja emme voi hakea mukana.